//Timoore – może nie ideał, ale się stara, a potencjał ma duży

Timoore – może nie ideał, ale się stara, a potencjał ma duży

Zadaj pytanie - zamów

meble timooreKup Meble Timoore w Dino    W zasadzie od początku swojego istnienia firma Timoore budzi spore kontrowersje, wprowadzając przy tym klientów zainteresowanych zakupem mebli dla młodzieży  w niemałą konsternację.  Opiniotwórcze fora meblowe (takie jak np. nasze) aż huczą od  niezwykle skrajnych opinii i zagorzałych wymian komentarzy między zadowolonymi i rozczarowanymi nabywcami produktów tej marki.

Jak to zwykle bywa prawda leży pośrodku.

Faktycznie producentowi czasem zdarzają się wpadki związane z jakością czy też kompletnością zamówień. Klienci narzekają także na długi czas realizacji i opóźnienia w dostawach. Trzeba jednak przyznać, że firma bardzo  się stara,  z pokorą przyjmuje krytykę i nie ucieka od odpowiedzialności za swoje niedociągnięcia. Producent szybko i bezproblemowo załatwia wszelkie sporne i trudne przypadki, zdecydowanie wychodząc naprzeciw klientom i idąc im na rękę – to się chwali.

Bez wątpienia meble Timoore należą do jednych z najładniejszych i najnowocześniejszych kolekcji na naszym rynku, co jest główną przyczyną ich niesłabnącej popularności.  Producent ma ogromny potencjał  rozwojowy, gdyby tylko wyeliminować błędy i nieco skrócić czas realizacji zamówień .

Trzymamy kciuki,  bo meble tej marki są warte uwagi.