//(4,76) Bellamy Ines by Natalys opinie · udany efekt współpracy polsko-francuskiej

(4,76) Bellamy Ines by Natalys opinie · udany efekt współpracy polsko-francuskiej

Zadaj pytanie - zamów

Bellamy Ines by NatalysBellamy Ines – sklep Dino

Teraz w Dino 10% Taniej

Cena
Cena rynkowa tej kolekcji  waha się w przedziale 3050 -4800 zł i zależy od wielkości zestawu i konfiguracji.

Ceny mebli Bellamy Ines by Natalys są na bardzo równym poziomie u zdecydowanej większości sprzedawców, dlatego jedyną możliwością znacznej redukcji ceny są kupony rabatowe oferowane przez niektóre sklepy.  Warto ich  poszukać korzystając z poniższych linków.

Kupon rabatowy Bellamy Paso Doble   Pełny cennik mebli Bellamy

Ranking

Z uwagi na jakość i dokładność wykonania, mimo relatywnie wysokiej ceny, plasuje się na dobrych miejscach w rankingu mebli dla niemowląt. Jednak cena wydaje się nieco za wysoka, gdyż naprawdę nie jest to produkt z litego drewna.
Firma Bellamy, do tej pory znana z produkcji dobrych solidnych, a jednocześnie przystępnych cenowo modeli, poszła o krok dalej i wprowadziła do oferty ekskluzywne kolekcje. Wygląda na to, że producent aspiruje na konkurenta dla najlepszych europejskich marek Pali i Paidi .
Wśród najnowszych jego propozycji znalazł się omawiany zestaw  – aranżacja sygnowana przez renomowaną francuską markę Natalys.  Z tej kooperacji powstała oryginalnie zdobiona kolekcja , odpowiednia zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Wydaje się, że dzięki tej współpracy producent ma szansę trafić w gusta najbardziej wymagających klientów.

Jeśli chodzi o jakość, to zestaw  wykonany został  z najwyższą starannością i dokładnością, a wyjątkowe stylowe frezy w połączeniu z ręcznie robionymi porcelanowymi i srebrnymi uchwytami dodają  jeszcze uroku. W skład wchodzą: łóżeczko 120×60 cm, 140×70 z funkcją sofy, szafa i komoda z przewijakiem. Dostępne są w kolorze białym i popielatym. Na uwagę zasługuje fakt, że Ines by Natalys z wyglądu do złudzenia przypominają meble drewniane, w praktyce jednak wykonane są z płyty, a wizualnie równie atrakcyjne, jak te wykonane z litego drewna.

Opiniowana kolekcja  tania nie jest, ale w końcu subtelne wzornictwo kosztuje.  Średni czas realizacji zamówienia nie powala – na Ines trzeba czekać nawet 8 tygodni.