//Pokój Timoore Limo opinie (4,00) · fajne meble, choć nie obyło się bez potknięć

Pokój Timoore Limo opinie (4,00) · fajne meble, choć nie obyło się bez potknięć

Zadaj pytanie - zamów
Timoore Limo
Timoore Limo

Cena zestawu Timoore Limo oscyluje w granicach 3200 zł Kolekcja plasuje się na średnich pozycjach w rankingach mebli dla młodzieży.
10.09.13
Aktualizacja wpisu po komentarzach klientów.
Jak to mówią, nie wszystko złoto co się świeci, niestety nawet najlepszym markom zdarzają się potknięcia, taka „wpadką” firmy okazała się kolekcja mebli Limo. Klienci narzekali na nieprzyjemny zapach lakieru oraz na niedokładne, wręcz byle jakie wykonanie. Producent co prawda wycofał felerną partię, częściowo rozwiązując w ten sposób problem, ale skaza na, jak dotąd nienagannym, wizerunku producenta pozostała.
Kolekcje nowoczesnych mebli tego producenta od jakiegoś już czasu przebojem podbijają całą Europę, ale trudno się dziwić – niezła jakość, niezwykłe pomysły, niebanalne nowoczesne wzornictwo i kształty sprawiają, że młodzi ludzie po prostu chcą mieszkać w tak umeblowanych pokojach.
Opiniowana kolekcja charakteryzuje się przede wszystkim innowacyjnością, żywymi wyrazistymi kolorami i bardzo nowoczesnym designem. Dostępna jest w 3 kolorystykach – zieleń, pomarańcz i bardziej stonowany buk.
W skład całej kolekcji wchodzą: szafa, komoda, łóżko, biurko, regał, 3 rodzaje półek wiszących w tym 1 z panelem magnetycznym.
Nieco cienia na te meble rzuca niestety ich wysoka cena, koszt zestawu łóżko 200×90 cm + komoda + szafa to ok 3100 zł – nie każdego wiec na nie stać.