//Pokój Meblobed Modo opinie (4,38) · Funkcjonalne meble dla rodzeństwa z litego drewna sosnowego.

Pokój Meblobed Modo opinie (4,38) · Funkcjonalne meble dla rodzeństwa z litego drewna sosnowego.

Zadaj pytanie - zamów

Meblobed Modo z łóżkiem Konrad
Kolekcja Meblobed Modo z łóżkiem Konrad

Kup Meble Meblobed – dino.sklep.pl
Detaliczna cena zestawu Meblobed Modo oscyluje w przedziale 2940 – 4570 zł i zależy od jego wielkości. W rankingu mebli młodzieżowych  zajmuje zasłużenie dobrą pozycję.
Proste konstrukcje i najpraktyczniejsze z możliwych rozwiązania  to główne cechy charakteryzujące wszystkie produkty tego producenta. Ogromna pomysłowość i różnorodność konfiguracji, jakie serwuje klientom firma, idzie w parze z oferowaną funkcjonalnością. Meblobed wybił się na rynku łóżkami podwójnymi, piętrowymi i potrójnymi, które świetnie wpasowują się w małe powierzchniowo mieszkania, genialnie zaoszczędzając przestrzeń.
Omawiany zestaw  dla nastolatków Modo, pod względem funkcjonalności nie odbiega od reszty oferty producenta.  W skład kolekcji  wchodzą: szafa 2-drzwiowa, komoda z drzwiami, komoda z szufladami, szafka z drzwiami, regał wysoki, regał niski i łóżko piętrowe Konrad.
Opiniowane łóżka dla rodzeństwa wykonane zostały z litego drewna sosnowego i pomalowane bezpiecznymi lakierami. Kolekcja występuje w naturalnym kolorze sosny, natomiast samo łóżko piętrowe można zamówić w szerokiej palecie barw od naturalnej sosny poczynając, a na intensywnym różu kończąc.
Recenzowane mebelki, poza oczywistą praktycznością, są bardzo atrakcyjne cenowo i dobre jakościowo. Atutem jest także krótki czas oczekiwania – do 2 tygodni. Koszt kompletu łóżko Konrad+ regał niski+ 2xkomoda+szafka to zaledwie  2949 zł.