//Paidi Arne opinie – (4,64) – ekskluzywne niemieckie meble, które rosną wraz z dzieckiem

Paidi Arne opinie – (4,64) – ekskluzywne niemieckie meble, które rosną wraz z dzieckiem

Zadaj pytanie - zamów

Paidi ArneKup Meble Paidi Arne – dino.sklep.plDetaliczna cena kompletu  tych mebli kształtuje się w granicach 4200 zł. W rankingu mebli  kolekcja mimo wysokiej ceny otrzymała dobre oceny.
Tę ponadprzeciętną kolekcję  cechuje przede wszystkim połączenie dobrego stylu, oryginalności i nowoczesnych rozwiązań z nienaganną wręcz nieskazitelną jakością wykonania.
W skład kolekcji wchodzą: szafa, komoda, łóżka i łóżeczka w różnych rozmiarach, szafka nocna, regał oraz półki wiszące. Bogata kolekcja mebli Paidi Arne pozwala zaaranżować pokój dziecięcy na długie lata, meble po wymianie łóżeczka na większe spokojnie pasują  dla przedszkolaka jak i nawet nastolatka. Najwyższa jakość i niemiecka dokładność wykonania dają o sobie znać w każdym calu, co przekłada się niestety na cenę. Koszt zestawu dla niemowlęcia (łóżeczko 140×70 cm, szafa i komoda ) jest niebagatelny i kształtuje się w granicach 4200 zł. Czas oczekiwania na meble 4-5 tygodni długo, ale takie są czasy realizacji zamówień na renomowane meble dziecięce.