//Pełny zestaw mebli Paidi Sinfonie – ponad 60-% taniej – za 3399.00 zł

Pełny zestaw mebli Paidi Sinfonie – ponad 60-% taniej – za 3399.00 zł

Zadaj pytanie - zamów

Paidi ArnePaidi SinfonieRegularna cena detaliczna  pełnego kompletu tych mebli kształtuje się w granicach 7500 zł. Jest  to bardzo dużo, chociaż produkt jest ekskluzywny i nietuzinkowy – o czym więcej poniżej. Jednak udała się nam znaleźć wyprzedażową ofertę tej kolekcji, w rewelacyjnej cenie: 3400 zł.  Skład tego zestawu jest imponujący i obejmuje:  łóżeczko  140×70 bez szuflady ze stelażem Airwell Comfort, umożliwiającym lepszą wentylację,  przebudowywane na łóżko młodzieżowe po dokupieniu odpowiednich boków łóżka, komodę z przewijakiem, szafę dwudrzwiową, regał otwarty z 4 półkami i półkę. Całość wykonana jest z litego drewna i robi wspaniałe wrażenie.

Teraz kilka słów o kolorach. Łóżeczko ma front lakierowany w kolorze crema, boki w kolorze truffle. Korpus komody w kolorze laminat tuja, a  lakierowane fronty w kolorze kość słoniowa. Korpus szafy w kolorze  laminat tuja, drzwi lakierowane na kość słoniową,  a lakierowane szuflady w kolorze crema, truffle. Regał w kolorze laminat tuja.

Kwestie jakości i bezpieczeństwa

Zastosowanie materiałów o wysokiej jakości z naturalnego litego drewna /buk, świerk, olcha,brzoza,  powoduje, że każdy mebel  jest indywidualny i niepowtarzalny. Wszystkie farby, ochronne balsamy i woski stosowane przez producenta spełniają wymagania europejskich norm. Wszystkie powierzchnie są odporne na ślinę i pot zgodnie z normą DIN 53160.

Amortyzacja drzwi  i prowadnice szuflad
Bezpieczny system amortyzacji znajduje się w każdych drzwiach mebli Paidi, chyba że są ograniczenia techniczne. Taki system powolnego zamykania drzwiczek zabezpiecza ewentualnemu przytrzaśnięciu rączek naszych dzieci.
Z nielicznymi wyjątkami,  wszystkie szuflady wyposażone są w  innowacyjny mechanizm obsługi z funkcją stop. Później następuje automatyczne zamykanie, co zabezpiecza ręce dziecka podczas zamykania szuflady.

Meble są dostępne od ręki.