//Nowa kolekcja Bellamy Lumi opinie · Najnowsze zmiany w ofercie marki

Nowa kolekcja Bellamy Lumi opinie · Najnowsze zmiany w ofercie marki

Zadaj pytanie - zamów
Kolekcja Bellamy Lumi opinie
Kolekcja Bellamy Lumi
Kup Meble Bellamy Lumi

Cena

Cena tej kolekcji, mimo iż wykonana jest z litego drewna,  przyprawia o lekki zawrót głowy. Koszt zestawu z łóżeczkiem 140/70, witryną i biurkiem wynosi 4259 zł , oczywiście wraz z kolejnymi elementami cena odpowiednio rośnie.W zestawie : łóżeczko + komoda+ szafa cena kolekcji wyniesie 4599 zł.

Pełny cennik mebli Bellamy
Bellamy Lumi witryna
Bellamy Lumi witryna

Ranking

W Bellamy dobrze się dzieje, znany polski producent mebli niemowlęcych zrealizował ostatnio trochę zmian – w większości na lepsze –  w swojej ofercie.

  1.  Po pierwsze znacząco skrócony został czas realizacji zamówień – z 8 tygodni do zaledwie 2-3  w zależności od kolekcji i trzeba przyznać, że robi to znaczącą różnicę.
  2. Zaletą produktów marki jest również ich niezmiennie wysoka jakość i wykonanie mebli – przeważnie z litego drewna dębowego.  Nawet jeśli producent do wykonania niektórych elementów użył płyty to tak dobrej jakości, że niemal idealnie imituje drewno.
  3. To tyle na temat całej oferty Bellamy, teraz przyjrzyjmy się bliżej jednej z najnowszych kolekcji.
  4. Czas realizacji na tę kolekcję  wynosi około 1-3 tygodni
  5. Bellamy Lumi biurko
    Bellamy Lumi biurko

Cała seria dostępna jest w odcieniu bieli, o prostej, geometrycznej formie i tworzy niezwykle atrakcyjną i nowoczesną aranżację pokoju niemowlaka i pokoju ucznia. Ponadto mebelki z tej kolekcji wzbogacone są  eleganckimi dodatkami z metalu, , które idealnie harmonizują się z zastosowanym w nich motywem. Linia zaprojektowana została według reguł holistycznej filozofii rozwoju Montessori. Pokój zgodny z pedagogiką Marii Montessori to przestrzeń, gdzie wszystko jest w zasięgu ręki dziecka, przestrzeń urządzona tak, by zaspokoić i wspierać rozwój. W skład kolekcji wchodzą:łóżeczko  140×70 z możliwością przebudowania na sofę i tapczanik , szafa, komoda, witryna oraz biurko. W opcji dodatkowego zakupu jest panel dźwiękochłonny do biurka.

Ranking pokoików dziecięcych

Konkurenci:

Novelies , Pinio