//Timoore Simple opinie (4,04) · Piękne i energetyczne, ale nie najlepiej z jakością

Timoore Simple opinie (4,04) · Piękne i energetyczne, ale nie najlepiej z jakością

Zadaj pytanie - zamów

Timoore Simple Kup Timoore Simple
Realna cena rynkowa kolekcji Simple waha się w przedziale 2400-4600 zł w zależności od zestawu. W rankingu  plasuje się na średnich pozycjach głównie ze względu na problemy z jakością.
Podobnie jak w przypadku innych kolekcji marki Timoore te meble dla ucznia i nastolatka  są meganowoczesne i emanują pozytywną aurą, a energetyczne i bardzo odważne połączenia kolorystyczne nadają im tylko uroku.
W skład kolekcji wchodzą oryginalne rozsuwane łóżko (165-205×90 cm), 2 rodzaje biurek, 2 rodzaje komód kredens, stolik, fotelik, szafa, kontenerek, łóżko piętrowe, skrzynia na zabawki, elementy dekoracyjne, materace oraz elementy tapicerowane  i pojemniki na pościel. Kolekcja jest bardzo bogata, przez co pozwala umeblować pokój przedszkolaka, ucznia czy nastolatka w najbardziej odpowiedni dla niego sposób. Meble Timoore Simple dostępne są w 4 kolorach – jest to połączenie sosny z ostrą pomarańczą, różem, niebieskim lub zielonym. Atutem kolekcji jest też jej funkcjonalność, meble starczają dzieciom na długie lata.
Do mankamentów kolekcji zaliczamy długi czas oczekiwania – nawet 8 tygodni oraz wysoką cenę. Zestaw łóżko+ komoda + szafa kosztuje ok 4300 zł. Niestety ostatnimi czasy, rodzicom rozważającym zakup mebli tej firmy towarzyszą mieszane uczucia. Fakt ten wynika w dużej mierze z dosyć niepochlebnych opinii klientów na temat jakości i wykonania mebelków, wielka szkoda bo z wyglądu mają ogromny potencjał. W tym roku z tej przyczyny widoczny jest pewien spadek zainteresowania marką Timoore.