//(5,02) Novelies Zara opinie – poważna i warta rozważenia alternatywa

(5,02) Novelies Zara opinie – poważna i warta rozważenia alternatywa

Zadaj pytanie - zamów
Novelies Pokój Noworodka
Novelies pokój noworodka

Zgodnie z zapowiedzią przedstawiamy nową markę wśród producentów mebli dziecięcych.

Cena

Cena łóżeczka Zara 140×70 cm – około 800 zł , cena pokoju obejmującego : łóżeczko, szafę i komodę z przewijakiem : około 3000 zł.

Ceny mebli Novelies Zara są na bardzo równym poziomie u zdecydowanej większości sprzedawców, dlatego jedyną możliwością znacznej redukcji ceny są kupony rabatowe oferowane przez niektóre sklepy.  Warto ich  poszukać korzystając z poniższych linków.

Kupon rabatowy Novelies Zara   Aktualne ceny mebli Novelies
Meble Novelies wykonane są z dwóch podstawowych rodzajów materiałów : elementów z litego drewna i wysokiej klasy płyt MDF i HDF,  co  stawia je w szeregu producentów z najwyższej półki w branży mebli niemowlęcych. Jednym słowem – jakość, trwałość i elegancki design gwarantowane. Sama marka ma szanse stać się „czarnym koniem” na rynku mebli dziecięcych w wyższym segmencie cenowym. A propos cen – w czasie przedświątecznych zakupów mamy dobrą wiadomość – cały czas trwają dni otwarte w dino.sklep.pl, co gwarantuje 10% zniżki od cen regularnych.

Dodatkowym plusem firmy jest sprawna logistyka, a w czołowych sklepach dziecięcych nawet bezpłatna dostawa do samego domu – co jest jakże istotne dla wielu klientów.
W celu porównania mebli Novelies z innymi graczami na rynku mebli jako punkt odniesienia weźmiemy produkty Bellamy, gdyż obie firmy są powiązane personalnie i Novelies powstał jako odnoga firmy poprzedniczki i obecnej konkurentki, co – nawiasem mówiąc – w biznesie zdarza się całkiem często. Otóż ceny mebli Novelies są nieco niższe w stosunku do produktów Bellamy. Tym bardziej  ceny omawianych produktów są  zdecydowanie konkurencyjne wobec mebli takich tuzów jak: Pali, Paidi, Pinio, Meblik czy Sauthon.

Teraz czas przedstawić poszczególne kolekcje. Na początek minimalistyczna kolekcja Novelies Zara. Meble w kolorze gołebiej bieli lub szarym do wyboru z dodatkami w kolorze naturalnego drewna. W tej stylistyce utrzymany jest również pokój dla starszego dziecka z łóżkiem 200×90 cm Zara Junior . Warto podkreślić bardzo wysokie miejsce tej kolekcji w rankingu mebli dziecięcych

Pokój Novelies Zara
Pokój Novelies Zara

Wszystkie meble cechuje doskonałe wykonanie,  dbałość o szczegóły i detale, piękne połączenia kolorów.
Wkrótce następne kolekcje i oceny w rankingu

Novelies Bianka
Novelies Bianka
Pokój Novelies Melody
Pokój Novelies Melody
Novelies Pokój Noworodka
Novelies Pokój Noworodka
novelies retro
Novelies Retro