//Timoore First opinie (4,64) · Designerskie meble dla rodziców z wyobraźnią

Timoore First opinie (4,64) · Designerskie meble dla rodziców z wyobraźnią

Zadaj pytanie - zamów
Meble Timoore First
Meble Timoore First

Za pokój Timoore First trzeba zapłacić od 4550 zł -5000 zł , w zależności od zestawu. W rankingu mebli dziecięcych otrzymał bardzo dobre noty.
Odlotowa stylistyka i design zaproponowane w kolekcji First nadają pokojowi malucha niezwykłego ciepła i uroku, a wysoka jakość wykonania połączona z niezwykłą funkcjonalnością sprawiają, że są to meble niezwykle pożądane – można nawet powiedzieć, że na topie. Są to nowoczesne meble dla rodziców z wyobraźnią, ale niestety także z grubszym portfelem.
W skład recenzowanej kolekcji wchodzą: szeroka i wąska komoda, łóżeczko 120×60 cm, łóżeczko/tapczanik 140×70 cm,  trzy rodzaje szaf, regał, przewijak na komodę, szafka nocna, 2 rodzaje biurek, a także dwa łóżka sypialniane, lulajka oraz półka boczna. Tak bogaty wybór pozwala stworzyć optymalny zestaw, który starczy naszemu dziecku na lata, poczynając od niemowlęcia a  na nastolatku kończąc. Cena kompletu: łóżeczko 120×60 + szafa+ komoda to koszt rzędu 4550 zł – sporo, ale chyba warto. Niezachęcający jest natomiast czas oczekiwania na meble – około 8 tygodni, czasem nawet dłużej.