//Paidi Sylvie opinia (4,68) · uniwersalna kolekcja – po dokupieniu dużego łóżka także dla nastolatki.

Paidi Sylvie opinia (4,68) · uniwersalna kolekcja – po dokupieniu dużego łóżka także dla nastolatki.

Zadaj pytanie - zamów

Meble Paidi SylvieMeble Paidi – dino.sklep.pl
Średnia cena pokoju z tej kolekcji zaczyna się od kwoty 7400 zł  i rośnie w zależności od zestawu i konfiguracji. Pomimo bardzo wysokiej ceny w rankingu mebli plasuje się na dobrych pozycjach.
Kolekcja Sylvie znanej niemieckiej marki Paidi to gustowne meble niemowlęce w starym stylu, które emanują pozytywną i przytulną aurą prosto z dawnych ciepłych izdebek i pokoików młodych panienek. Jest to to bardzo ekskluzywna aranżacja, na którą mogą sobie pozwolić tylko najzamożniejsi rodzice.
Meble wykonane są z ogromną dokładnością z najwyższej jakości litego drewna świerkowego i pomalowane bezpiecznymi farbami i lakierami. W skład zestawu wchodzą: łóżeczko 140×70 cm, komoda 2d1s, szafa 2-drzwiowa, regały, szafa 3-drzwiowa, komoda z szufladami, przewijak, półka , boki do tapczanika, szafka nocna oraz łóżko 200×90 cm. Pokoje zachwycają nietuzinkowym staromodnym designem i niezwykłą jakością wykonania, cena jest niestety bardzo wysoka, koszt zestawu łóżko+szafa 2d + komoda to ok 7400 zł – bardzo dużo, jeśli jednak już kogoś stać, to nie pożałuje. Okres oczekiwania  średni – do 5 tygodni. Dużym atutem  jest  uniwersalny charakter, gdy niemowlę podrośnie wystarczy bowiem dokupić duże łóżko i pokój wspaniale pasuje zarówno uczennicy jak i nastolatce.