//Meble Klupś Willy opinie – tanie mebelki w skandynawskiej aranżacji [od 389 zł]

Meble Klupś Willy opinie – tanie mebelki w skandynawskiej aranżacji [od 389 zł]

Zadaj pytanie - zamów Kolekcja Klupś Willy

Cena

Cena łóżeczka 120/60 kształtuje się już w granicach od 389 zł, powiększając zestaw o komodę z przewijakiem zapłacimy 949 zł.  Bardzo atrakcyjnie.

Aktualne ceny mebli Klupś Aktualny ranking pokoi dziecięcych

Ranking

Marka Klupś od lat dominuje na polskim rynku, zajmując czołowe miejsce w rankingu meblowym. Najnowsza kolekcja Willy posiada elementy drewniane, pojawiające się w cokołach, uchwytach oraz szczebelkach.
Stanowią one uzupełnienie dla białej, matowej płyty meblowej, z której wykonane są korpusy.
Linia ta zawiera trzy szufladową komodę z przewijakiem oraz funkcjonalne łóżeczko, posiadające 3-stopniową regulację wysokości dna.
Ich neutralna kolorystyka umożliwia wpasowanie mebli zarówno do aranżacji chłopięcych, jak i dziewczęcych.
Drewno  jest ciągle modne i idealnie wpasuje się do każdego wnętrza Kolekcja wprowadza w przestrzeń pomieszczenia ciepły, przytulny klimat, który jest tak ważny w przypadku najmłodszych odbiorców. .

Kolekcja Klupś Willy
Kolekcja Klupś Willy

Opinie eksperta
Priorytetem dla większości klientów jest niska cena, a w tym aspekcie Klupś jest w absolutnej czołówce. Stąd niesłabnąca popularność tej marki wśród klientów, która robi furorę nie tylko w Polsce, ale również dzięki sprzedaży internetowej w wielu krajach europejskich. Klienci doceniają nie tylko wyjątkowo przystępne ceny, ale bogatą kolekcję powiększaną o systematycznie wprowadzane nowości. Bardzo poprawiła się w ostatnich latach jakość oznaczenia, pakowania i zabezpieczenia mebli w transporcie, co niezwykle ułatwia logistykę i wysyłkę  towaru do klientów. Czas realizacji zamówień  waha się od 14 do 21 dni.  Firma tłumaczy to specyfiką cyklu produkcyjnego, ale jest to element niewątpliwie do poprawienia.  Pozytywnie można oceniać serwis gwarancyjny, który bez najmniejszych problemów realizuje wszystkie reklamacje.