//(4,82) Dig-Net Yeti opinie · nowoczesne pokoje dla rodzeństwa i jedynaków

(4,82) Dig-Net Yeti opinie · nowoczesne pokoje dla rodzeństwa i jedynaków

Zadaj pytanie - zamów

Meble Dig-Net YetiDig-Net YetiSygnały od klientów i nasze obserwacje rynkowe wskazują na rosnącą popularność tej kolekcji, co skutkuje wzrostem pozycji w rankingu  mebli dziecięcych.

Cena

Średnia cena rynkowa pokoju Yeti waha się w przedziale 2600- 3600 zł i zależy od wielkości zestawu, elementów i konfiguracji.

Ceny mebli Dig-Net Yeti są  bardzo wyrównane u zdecydowanej większości sprzedawców, dlatego jedyną możliwością znacznej redukcji ceny są kupony rabatowe oferowane przez niektóre sklepy.  Warto ich  poszukać korzystając z poniższych linków.

Kupon rabatowy Dig-Net Yeti   Aktualne ceny mebli Dig-Net
Omawiana kolekcja mebli  jest polskiej produkcji, stworzona została z myślą o pokoju jedynaka, jak i rodzeństwa.  Dostępna jest w 3 wersjach kolorystycznych:  połączenie bieli z niebieskim,  fuksją i, co ostatnio bardzo jest modnym,  szarym. Dotychczas największe uznanie znajdowała wersja z fuksją, ale nowy kolor grafitowy może zmienić proporcje sprzedaży. Lakierowane , błyszczące okleiny są jednym z magnesów przyciągających zainteresowanie klientów i wpływających na sprzedaż opiniowanych mebli.
W skład kolekcji wchodzą: wysuwane łóżko dla rodzeństwa 200×90 cm

Dig-Net Yeti Fuksja
Dig-Net Yeti Fuksja

i pojedyncze w tych samych wymiarach,  z materacami i szufladą, szafa, szafa narożna, regał, półka, biurko.
Nowoczesny design i praktyczność  w połączeniu z dosyć rozsądną ceną tworzą bardzo atrakcyjną propozycję,  która spodoba się zarówno rodzicom jak i ich niepokornym pociechom. Meble są dobre jakościowo i wykonane z płyty laminowanej i lakierowanej.

Cena zestawu łóżko dla rodzeństwa+ materace+ szuflada+ szafa+regał+2x biurko to ok 3600 zł – rozsądna . Czas realizacji zamówienia ok 21 dni – do przyjęcia.