//Timoore Beep (4,5) · energetyczna i oryginalna kolekcja

Timoore Beep (4,5) · energetyczna i oryginalna kolekcja

Zadaj pytanie - zamów

Kolekcja Timoore Beep

Timoore Beep w Dino
Rzeczywista cena kolekcji waha się w przedziale 5180 – 5500 zł i więcej, wszystko zależy od jego wielkości i konfiguracji. W rankingu zajmuje całkiem dobrą pozycję.
Po ostatnich potknięciach, jakie niedawno zaliczyła marka Timoore z kolekcją Limo Light Line , trochę jakby ostygł zapał klientów jeśli chodzi o zainteresowanie tym producentem. Szkoda, bo błędy zdarzają się nawet najlepszym, a doskonałym przykładem na to, że był to tylko jednorazowy incydent jest seria Beep, która swoją jakością wyglądem i dokładnością wykonania nie dostarcza nikomu podstaw do krytyki.
Ta uniwersalna aranżacja mebli dla uczniów i młodzieży cechuje się bardzo odważnymi, kontrastującymi połączeniami kolorów i nowoczesnym designem. W skład wchodzą: łóżko/tapczanik, biurko, krzesełka, 2 rodzaje szafek wiszących, 2 rodzaje komód, półki wiszące, regał, stolik, szafa 1 i 2-drzwiowa oraz szafka nocna. Niestety meble  nie należą do tanich, cena zestawu tapczanik+szafa+komoda to koszt rzędu ok 5200 zł – nie każdy może więc sobie pozwolić na taki wydatek. Kolejnym mankamentem jest strasznie długi czas oczekiwania nawet 8 tygodni. Podsumowując: jeśli jednak stać nas  na Beep’a i możemy na niego poczekać, to efekt końcowy w postaci nowoczesnego pokoju dla dziecka zachwyci każdego nawet najbardziej wybrednego gościa.