//Meble Dig-Net Oslo opinie (4,48) · oryginalny komplet za „ludzkie” pieniądze.

Meble Dig-Net Oslo opinie (4,48) · oryginalny komplet za „ludzkie” pieniądze.

Zadaj pytanie - zamów
Meble Dig-Net Oslo
Meble Dig-Net Oslo

Cena

Cena kompletu  Dig-Net Oslo oscyluje w granicach 1600 -3000 zł w zależności od marży sklepu i wielkości zestawu.

Ceny mebli Dig-Net Oslo są  bardzo wyrównane u zdecydowanej większości sprzedawców, dlatego jedyną możliwością znacznej redukcji ceny są kupony rabatowe oferowane przez niektóre sklepy.  Warto ich  poszukać korzystając z poniższych linków.

Kupon rabatowy Dig-Net Yeti   Aktualne ceny mebli Dig-Net

W rankingu mebli dla młodzieży kolekcja  zajmuje dobre pozycje.
Pewnym zaskoczeniem ze strony firmy Dig-Net  jest oryginalna , nowoczesna kolekcja OSLO. Widać, że producent, mimo już ugruntowanej pozycji na rynku, chce poprawić swój wizerunek i wyjść poza schemat raczej standardowych mebli, na rzecz nowoczesnych kolekcji z charakterem  – dla dynamicznych młodych ludzi – jednym słowem podąża za trendami.
Opiniowanej kolekcji z pewnością nie brakuje charakteru, ciekawe połączenie jasnoszarej mozaiki na frontach z szarą podstawą mebli i oryginalnymi czarnymi uchwytami w kształcie litery Y daje piorunujący efekt.
W skład kolekcji Oslo wchodzą: łóżko z materacem, biurko, półka wisząca, szafka , komoda, 2 rodzaje szaf zwykłych i 2 rodzaje narożnych, regał szeroki oraz wąski. Podsumowując meble dzięki swojemu designowi, niezłej jakości i cenie nie pustoszącej zanadto kieszeni przepadają do gustu zarówno zbuntowanym nastolatkom jak i ich rodzicom. Czas realizacji zamówienia to ok 3 tygodnie – przyzwoicie. Cena zestawu: szafa 2d1s + biurko + półka wisząca + szafka 2d to ok 1600 zł – całkiem nieźle.