//Meble Bellamy Marylou opinie (4,66) · Stylowa nowość

Meble Bellamy Marylou opinie (4,66) · Stylowa nowość

Zadaj pytanie - zamów

Bellamy Marylou

Kup Bellamy Marylou

Cena
Średnia cena kompletu tych mebli kształtuje się w granicach 3000 zł. W rankingu  zajęły dobrą pozycję.

Ceny mebli Bellamy Marylou są na bardzo równym poziomie u zdecydowanej większości sprzedawców, dlatego jedyną możliwością znacznej redukcji ceny są kupony rabatowe oferowane przez niektóre sklepy.  Warto ich  poszukać korzystając z poniższych linków.

Kupon rabatowy Bellamy Marylou   Pełny cennik mebli Bellamy

Niezwykle stylowe meble dziecięce z najnowszej kolekcji polskiego, renomowanego producenta wykonane  z najwyższą dokładnością i pomalowane bezpiecznymi farbami to kolejna niezwykle trafiona oferta, która z pewnością zauroczy niejednego rodzica.
Dodatkowym atutem mebli dla dzieci Bellamy Marylou jest ich niesamowita funkcjonalność, bowiem  zestaw ten można użytkować długie lata, wystarczy dokupić większe łóżko i otrzymujemy zestaw mebli dla dzieci od urodzenia nawet do nastolatka.
W skład kolekcji wchodzą: komoda z przewijakiem lub bez, łóżeczko 120×60, tapczanik 140×70 z szufladą lub bez, łóżko 200×90, półka wisząca, szafa, regał i skrzynia na zabawki. Cena zestawu łóżko 120×60 z szufladą+szafa +komoda+przewijak kształtuje się w granicach 3000 zł – cena raczej średnia, ale warto. Czas oczekiwania na meble niestety jest dosyć długi – ok 8 tygodni- ale cierpliwi z pewnością zostaną wynagrodzeni.