//(4,9) Bellamy Good Night opinie · ekstrawagancja w pokoju dziecka

(4,9) Bellamy Good Night opinie · ekstrawagancja w pokoju dziecka

Zadaj pytanie - zamów

Bellamy Good Night by Anna Mucha Kup Bellamy Good Night

Cena
Realna cena rynkowa pełnej kolekcji  tych mebli (łóżeczko+ komoda+ przewijak) waha się w granicach 3700 zł.

Ceny mebli Bellamy Good Night są na bardzo równym poziomie u zdecydowanej większości sprzedawców, dlatego jedyną możliwością znacznej redukcji ceny są kupony rabatowe oferowane przez niektóre sklepy.  Warto ich  poszukać korzystając z poniższych linków.

Kupon rabatowy Bellamy Good Night   Pełny cennik mebli Bellamy

Ranking

W rankingu mimo dosyć wysokiej ceny zajmuje dobre pozycje.
Nasza polska celebrytka Anna Mucha, odkąd została mamą, bardzo czynnie udziela się w promowaniu produktów i marek z branży dziecięcej. W najnowszej ofercie renomowanej marki  Bellamy pojawiła się  nowa propozycja – mebelki Good Night w dwóch liniach – podstawowej oraz sygnowanej przez celebrytkę. Zestaw który promuje Pani Mucha to pokaz stylu i wysublimowanej gracji, stworzony dla klientów o wyrafinowanym smaku. Odważne połączenie prostych i półokrągłych elementów oraz delikatne, ręcznie zdobione narożniki, tworzą bardzo estetyczną całość i specyficzny ciepły klimat w pokoju dziecka.

W skład kolekcji wchodzą: łóżeczko/tapczanik 140×70 cm (z funkcją sofy), komoda oraz przewijak. Mankamentami są z pewnością dosyć wysoka cena, co zrozumiałe, gdyż  znana celebrytka nie promuje tej kolekcji charytatywnie, i raczej uboga oferta mebli w tej aranżacji. Kolejnym minusem jest długi czas oczekiwania bo nawet do 8 tygodni. Jednak za taką klasę i oryginalność warto zapłacić i na nią poczekać.

28.08.15 Omawiana kolekcja gości w pokojach naszych pociech już od dwóch sezonów i o dziwo dużo większą popularnością cieszy się linia, która NIE jest sygnowana przez znaną celebrytkę. Młodym rodzicom znacznie bardziej spodobała się dostępne w trzech kolorach Mint, Grey i Pure meble z tego zestawu. Mebelki wykonane są w dużej części z litego drewna dębowego i jeśli chodzi o jakość są równie dobre jak te od Anny Muchy. Tajemnicą ich sukcesu jest zatem jakość i uroda, ale o gustach podobno się nie dyskutuje.