//Baby Vox dni otwarte – Piękne kolekcje mebli dziecięcych do 15 % taniej z dostawą gratis

Baby Vox dni otwarte – Piękne kolekcje mebli dziecięcych do 15 % taniej z dostawą gratis

Zadaj pytanie - zamów

Baby Vox Lounge

Średnia cena tych mebli  waha się w przedziale od 650 zł  do 3500 zł  i jest uzależniona od ilości elementów wchodzących w jego skład. Te nietuzinkowe meble zajmują wysokie miejsca w rankingu najlepszych mebli dziecięcych.
Piękne w swojej prostocie, rosnące wraz z naszym dzieckiem meble z najnowszej oferty renomowanej marki Baby Vox, są szalenie praktyczne i odpowiednie zarówno dla niemowląt jak i dla przedszkolaków. Wszystkie najważniejsze elementy konstrukcyjne w produktach firmy VOX są wykonane z litego drewna. Najnowsza propozycja: kolekcja Simple posiada uniwersalne łóżeczko, które  można dostawić do dowolnego łóżka dla dorosłych i mieć swoje maleństwo na wyciągnięcie ręki. Kolejna nowość kolekcja  Concept  jest uniesiona na dębowych nóżkach , a silikonowe tulejki wtapiają się w kolorowe fronty mebli. W skład podstawowej niemowlęcej oferty wchodzą: komoda, szafa, łóżko 140×70, półka wisząca i regał.  Kolekcję Evolve wyróżniają zaokrąglone narożniki, będące  gwarantem bezpieczeństwa.
Fakt, że mebelki wykonane są z wysoką starannością i z porządnych jakościowo materiałów sprawia, że jest to naprawdę rozsądny zakup, który służy naszym dzieciom przez lata. Cena zestawu z najnowszej kolekcji  Concept złożonej  z łóżeczka + komoda z przewijakiem + szafa to ok 2799 zł, co mieści się w granicach rozsądku.