//Kolekcje Klupś – mebelki z potencjałem w atrakcyjnej cenie od 1-30 listopada

Kolekcje Klupś – mebelki z potencjałem w atrakcyjnej cenie od 1-30 listopada

Zadaj pytanie - zamów
Kolekcja Pauline grafit opinie
Kolekcja Pauline grafit

Miło nam poinformować, iż w dniach otwartych od 1-30 listopada można nabyć meble znanej i cenionej marki Klupś w bardzo dobrej cenie do 15% taniej.

Najnowsze kolekcje: Paula,Oliver, Pauline, Noah, Iwo, Nel Serce/Chmurka,Sofie,Lydia,Amelia, Marsell zajmują dobre pozycje w rankingach mebli dziecięcych.

łózeczko dostawne Zoya

Wszystkie kolekcje renomowanej polskiej marki – to świetne zestawienia  barw, połączone z uroczymi typowymi dla tej marki aplikacjami. Ciekawy design, połączenie estetyki z jakością i przystępna cena sprawiają, że te urokliwe kolekcje mają szansę powtórzyć sukces najbardziej popularnych zestawów  Żyrafka . Poszczególne mebelki pozwalają stworzyć piękne aranżacje pokoików, zarówno dla chłopca i dziewczynki.

W skład kolekcji  wchodzą: łóżeczka 120×60 cm, 140×70, łózka młodzieżowe, komody z przewijakiem, biurkapółki wiszące,regały, szafy, oraz łózeczka dostawne.
Meble wykonane są z drewna sosnowego oraz płyty meblowej i pomalowane bezpiecznymi farbami. Gołym okiem widać, że firma dba o portfele swoich klientów – cena zestawu  (łóżeczko 120×60, komoda z przewijakiem ) kształtuje się w granicach 939 zł. Cena pokoju składającego się z łóżeczka Karolina I białe 120×60 cm, w zestawie z  komodą Paula biała wynosi zaledwie 559 zł. Czas oczekiwania także jest rozsądny ok 7- 21 dni.

Kolekcja Lydia