//Klupś Safari Żyrafka (4,92) · Afrykańska przygoda w dobrej cenie

Klupś Safari Żyrafka (4,92) · Afrykańska przygoda w dobrej cenie

Zadaj pytanie - zamów

Klupś Safari ŻyrafkaKlupś Safari ŻyrafkaŚrednia cena tej kolekcji mebli  mieści się w przedziale 750 zł – 2200 zł i zależy ona od wielkości zestawu. Zajmuje bardzo dobre pozycje w rankingach mebli dla dzieci.
Oferta firmy w ostatnich latach cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów. O atrakcyjności kolekcji zaważyła przede wszystkim jej niezwykle przystępna cena, połączona z nowoczesnym i ciekawym wzornictwem i całkiem niezłą jakością. Meble te łączą w sobie dwie podstawowe cechy: są naprawdę ładne i do tego tanie. Co nie jest wcale łatwe do pogodzenia. Ta korzystna relacja ceny do wyglądu nie jest zbyt częsta. Mebelki z kolekcji Safari łączą w sobie prostotę i elegancję, a delikatne wzornictwo dodaje im tylko uroku.

Wykonane są z płyty laminowanej i drzewa sosnowego.
W skład całej kolekcji  wchodzą: komoda z przewijakiem, 2 rodzaje łóżeczek, dwudrzwiowa szafa, regał, oraz półka wisząca.
Cena 2-elementowego zestawu  komoda + łóżeczko 120×60 to ok 800 zł – niezwykle atrakcyjna. Czas oczekiwania na meble to około 2 tygodnie- czyli krótko.