//Klupś Marsell (5,06) – kolekcja wyjątkowa, nawet jak na tego producenta

Klupś Marsell (5,06) – kolekcja wyjątkowa, nawet jak na tego producenta

Zadaj pytanie - zamów

klupś marsel Kolekcja Klupś Marsell

Ceny

Detaliczna cena tych mebli waha się w granicach od 469 zł

do 1879 zł i zależna jest od wielkości zestawu.Ceny bardzo konkurencyjne.

Średnia cena zestawu, składającego się z : łóżeczka, szafy oraz komody z przewijakiem wynosi  1669 zł,co potwierdza nasze oceny o doskonałej relacji ceny do jakości.

Ceny mebli Klupś nie są wysokie, ale zawsze miło jest kupić jeszcze taniej, dlatego polecamy kupony rabatowe oferowane przez niektóre sklepy. Wtedy powyższe ceny mogą ulec znacznej redukcji. Warto poszukać tańszych ofert korzystając z poniższego cennika lub linku.

Aktualne ceny mebli Klupś Kupon rabatowy mebli Klupś Marsell
Kolekcja mebli Klupś Marsell opinie
Kolekcja mebli Klupś Marsell

Ranking

Wprowadzając omawianą kolekcję, renomowana firma meblarska  po raz kolejny zaimponowała, świetnym połączeniem jakości, urody  i przystępnej ceny .

Aktualny ranking mebli Klupś

Zalety

Pierwsze z kolekcji zostało wprowadzone do sprzedaży łóżeczko – stało się to pod koniec 2014. Zyskało ono natychmiast uznanie klientów. Firma „szybko poszła za ciosem” i po niedługim czasie  pojawiły  się komoda, szafa i regał.
Zacznijmy od designu:  wygrawerowane aplikacje z sówkami na każdym z elementów kolekcji są symbolem spokoju i mądrości w dziecięcym bajkowym świecie. Pięknie kontrastują z bielą samych mebli.
Co do jakości to: zastosowano ekologiczne, antyalergiczne i bezpieczne farby, meble są idealnie zabezpieczone w transporcie, co jest niebagatelne przy ciężkich meblowych paczkach, gdyż to uszkodzenia w transporcie są główną przyczyną reklamacji klientowskich.

Wykonane są  z drewna sosnowego i płyty. W podstawowej konfiguracji kolekcja składa się z:  łóżka 120×60 cm, szafy dwudrzwiowej, regału, komody z przewijakiem oraz pojemnika na zabawki. W opcji szuflada. Czas realizacji zamówień waha się od 7 do 21 dni. Pod tym względem producent wyróżnia się wśród innych. Równie pozytywnie można oceniać serwis gwarancyjny, który bez najmniejszych problemów realizuje wszystkie reklamacje.

Dane techniczne

Komoda z przewijakiem:
drewno sosnowe/płyta meblowa

  • wymiar /87(94)x83x53(73)cm/
  • waga: 38kg
Szafa z szufladą:
  • pojemna szuflada
  • 3 pojemne półki
  • drążek na ubranka
  • drewno sosnowe/płyta meblowa
  • wymiar/173hx85x53/
  • waga: 38kg

łóżeczko z szufladą

waga: 25kg.

Konkurenci:

Klupś Dalia,Klupś Radek III,Klupś Rafał,Klupś Safari Żyrafka,Klupś Safari Zajączek,Klupś Miś,Klupś Nel Chmurka,Klupś Nel Serce,Pinio Moon,Pinio Basic,Pinio Lara,Pinio Snap,Bellamy Lotta,Bellamy Hoppa