//Timoore Light Line · Przystępny cenowo odpowiednik renomowanych kolekcji

Timoore Light Line · Przystępny cenowo odpowiednik renomowanych kolekcji

Zadaj pytanie - zamów

Timoore  Limo Seria Light Line

Timoore Light Line
Ekskluzywna marka Timoore niezaprzeczalnie idzie z duchem czasu i podąża za najnowszymi trendami na rynku, dlatego też producent zdecydował się na wprowadzenie ekonomicznej wersji swoich mebli. Jeśli chodzi o wygląd wcale nie różni się od podstawowych aranżacji marki,  główną  zmianą jest jednak cena, jest bowiem znacznie tańsza i przez to dostępna również dla klientów o mniej zasobnych portfelach.
W jego skład wchodzą takie kolekcje jak  Simple, First, Limo, Frame, Clariss i Plus.  Mebelki wizualnie nie różnią się niczym od swoich droższych pierwowzorów. Podstawową różnicą, poza oczywiście ceną, są jednak materiały jakie zostały użyte do ich stworzenia. Wykonane są bowiem z alternatywnych materiałów – inne farby, cieńsze elementy itp. Należy jednak podkreślić, że mimo iż wykonane są bardziej „oszczędnie”, to nie wyglądają na złe jakościowo.
Jest to odważny pomysł, ale może się udać, w końcu nie każdy może sobie pozwolić na meble z podstawowej kolekcji, zwłaszcza w dzisiejszych, kryzysowych czasach. Zobaczymy jak z jakością.

Uzupełnienie 20 .10.2014

Niestety klienci sygnalizują słabą jakość wykonania tej kolekcji i firma zrezygnowała z produkcji.