//(4,82) Pinio Parole opinie · Klasyczne ponadczasowe od niemowlaka do nastolatka

(4,82) Pinio Parole opinie · Klasyczne ponadczasowe od niemowlaka do nastolatka

Zadaj pytanie - zamów

Pinio Parole Cena

Detaliczna cena zestawu Pinio Parole oscyluje w granicach 4100 zł.

Ceny mebli Pinio Parole są na bardzo równym poziomie u zdecydowanej większości sprzedawców, dlatego jedyną możliwością znacznej redukcji ceny są kupony rabatowe oferowane przez niektóre sklepy. Warto ich poszukać korzystając z poniższych linków.

Kupon rabatowy Pinio Parole Aktualne ceny mebli Pinio

W rankingu mebli dla dzieci kolekcja plasuje się na bardzo dobrych pozycjach.

Szykowne sosnowe mebelki do pierwszego pokoju naszej pociechy, łączą w sobie to co najważniejsze, czyli bezpieczeństwo, nietuzinkowy klasyczny styl oraz komfort. W skład kolekcji wchodzą: łóżeczko 120×60, 140×70, łóżko/kanapa 200×90, komoda, szafa, regał, biurko i toaletka.
Tak skonstruowana kolekcja, stwarza cały szeregu możliwości, przede wszystkim pozwala stworzyć stylowy pokój zarówno niemowlęciu, jak i starszemu dziecku, czy nawet nastolatkowi. Wystarczy bowiem wymienić łóżko na większe i mamy gotowy zestaw dla ucznia czy przedszkolaka. Dodatkowo bardzo praktyczną opcją są odwracane fronty mebli, pozwala to zmienić wygląd pokoju – sprawić że ma on „dorosły wygląd”, taki zabieg pozwala na użytkowanie tych produktów także nastolatkom.
Czas oczekiwania na meble to ok 5 tygodni – długo, ale warto uzbroić się w cierpliwość. Cena przykładowej konfiguracji : łóżeczko 140×70 + szafa + komoda to koszt rzędu 4100 zł- drogo, ale najwyższa jakość i renoma producenta zawsze kosztują.