//Pinio Filo (4,46) · udana kolekcja renomowanej polskiej firmy

Pinio Filo (4,46) · udana kolekcja renomowanej polskiej firmy

Zadaj pytanie - zamów

Drewnostyl Filo GirlPinio FiloDetaliczna cena tych mebli dziecięcych  waha się w przedziale 2000 zł – 3000 zł i jest zależna od wielkości zestawu. W rankingach  kolekcja plasuje się na dobrych pozycjach.
Kolejna niebanalna propozycja renomowanej polskiej firmy Drewnostyl. Kolekcja  wykonana jest z litego drewna sosnowego, z niezwykle oryginalnymi filcowymi zdobieniami, nadającymi mebelkom niezwykłego stylu. Występuje w dwóch kolorystykach: dla chłopca i dla dziewczynki.
Każda nowa kolekcja tej firmy wnosi do branży mebli dziecięcych powiew świeżości. Firma nawiązuje do różnych trendów i stylów, co nadaje niezwykłego uroku pokoikowi niemowlaczka. Tak też jest w przypadku omawianej kolekcji , która inspirowana była trendami folk design.
W skład kolekcji wchodzą: łóżeczko 140×70 (z szufladą lub bez) przerabiane na tapczanik, łóżko 200×90, biurko, komoda, przewijak, szafa dwu lub jedno drzwiowa, szafka, regał, oraz półka wisząca.
Cena zestawu łóżeczko +szafa waha się w granicach 2600 zł – cena spora, lecz wysoka jakość wykonania tych sosnowych mebelków w pełni ją uzasadnia. Okres oczekiwania dosyć długi bo aż do 5 tygodni.