//Dig-Net Lenart Qubic (4,46) · Energetyczna aranżacja pokoju nastolatka

Dig-Net Lenart Qubic (4,46) · Energetyczna aranżacja pokoju nastolatka

Zadaj pytanie - zamów
 Dig -Net Lenart Qubic opinie
Meble Dig -Net Lenart Qubic

Kup Meble Qubic – dino.sklep.pl
Teraz dzięki dniom otwartym Dig-net Lenart w sklepie Dino, wszystkie meble tej firmy są tańsze o 10%. Promocja obowiązuje do 10 września.

Realna cena tej kolekcji jest bardzo przystępna i waha się w przedziale od 2629 zł i zależna jest od wielkości zestawu i jego konfiguracji. Bardzo korzystnie.
W rankingu  kolekcja, ze względu na dobrą relację ceny do jakości i atrakcyjny design, plasuje się na wysokich pozycjach.
Nowoczesna i bardzo atrakcyjna cenowo seria, designem i spokojnymi połączeniami kolorystycznymi przywołuje na myśl ofertę renomowanej marki Timoore.


Geometryczny kształt, fronty wsunięte pod korpus oraz trzy kolory – szarość, dekory o barwie drewna i surowej stali, tworzą niepowtarzalny  nowoczesny charakter.  Taka paleta barw pozwala dobrać styl najlepiej odpowiadający gustowi i temperamentowi przyszłego lokatora pokoju . Dodatkowo kształtne, metalowe uchwyty oraz niewysokie podpory,oraz oświetlenie ledowe bryły sprawiły, że na meble Qubic patrzy się z przyjemnością.  Nadają one pokojowi nastolatka wyrazistości i indywidualnego nowoczesnego klimatu, a dobra cena, atrakcyjny design i kolorystyka gwarantują, że przypadną one do gustu zarówno rodzicom jak i ich niepokornym dzieciom.
Aranżacje wykonane zostały  wykonane z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.

Czas realizacji zamówienia ok 10-14 dni. Dla nas rewelacja