//Bellamy So Sixty – najnowsza kolekcja dla miłośników retro [od 915 zł]

Bellamy So Sixty – najnowsza kolekcja dla miłośników retro [od 915 zł]

Zadaj pytanie - zamów
Kolekcja So Sixty opinie
Kolekcja So Sixty
Kup Meble Bellamy – dino.sklep.pl

Firma Bellamy ma w sobie od lat duży, niewyczerpany  potencjał. Jej najwyższej  klasy  produkty, robią furorę nie tylko w naszym kraju, ale i na wymagających rynkach Europy zachodniej. Dzieje się to z jednej podstawowej przyczyny – doskonałej relacji ceny do jakości. Część kolekcji jest wykonana z litego drewna, a elementy wykonane z płyty są tak pięknie zaprojektowane, ze z powodzeniem imitują lite drewno.  Najnowsze produkty: kolekcje So Sixty, Ines Grey, White, Pure, Good Night, Pinette, Nomi/Up, Hoppa czy Lotta  są dobitnym przykładem powyższych słów.

Cena zestawu złożonego z: łóżka 200×90, biurka,szafy, szafki kształtuje się od 4299 zł,  Łóżeczko tapczanik 140-160×70 cm z komodą z przewijakiem, oraz regałem, stworzą piękny pokoik dziecięcy. Możemy nabyć ten zestaw w cenie 3399 zł

Wzornictwo tej kolekcji nawiązuje do lat 60-tych. Charakterystyczne są: pochylone fronty szuflad, asymetryczne boki mebli oraz piękne wysokie nóżki, wykonane ze sklejki. Subtelna  kolorystyka pięknie prezentuje się w każdym wnętrzu.

Pokój dla nastolatka
Kolor- biały/ brzozowy

Łóżko 200×90
– łóżko jednoosobowe o standardowym wymiarze 90×200 – z łatwością można dopasować materac i tekstylia,można dokupić szufladę (opcja),oraz barierkę. Szuflada może pełnić funkcję schowka oraz dodatkowego spania.

Biurko– umożliwia dopasowanie wysokości blatu biurka do potrzeb i wieku dziecka; regulacja możliwa jest na czterech poziomach: 53 cm/ 60 cm/ 67 cm / 74 cm od podłogi.

Szafa 2 drzwiowa posiada dwie pojemne szuflady otwierają się w systemie „push to open” czyli „naciśnij aby otworzyć”