//(4,62) Nowa seria Bellamy Ruban opinie · Pozytywne zmiany w ofercie marki

(4,62) Nowa seria Bellamy Ruban opinie · Pozytywne zmiany w ofercie marki

Zadaj pytanie - zamów

Pokoje Bellamy RubanKup Meble Ruban

Cena

Cena tej kolekcji, mimo iż wykonana jest z litego drewna, jest konkurencyjna i nie przyprawia o zawrót głowy. Koszt zestawu łóżeczko + komoda to  2070 zł, oczywiście wraz z kolejnymi elementami cena odpowiednio rośnie.

Ceny mebli Bellamy Ruban są na bardzo równym poziomie u zdecydowanej większości sprzedawców, dlatego jedyną możliwością znacznej redukcji ceny są kupony rabatowe oferowane przez niektóre sklepy.  Warto ich  poszukać korzystając z poniższych linków.

Kupon rabatowy Bellamy Ruban   Pełny cennik mebli Bellamy

W Bellamy dobrze się dzieje, znany polski producent mebli niemowlęcych zrealizował ostatnio trochę zmian – w większości na lepsze –  w swojej ofercie.

  1.  Po pierwsze znacząco skrócony został czas realizacji zamówień – z 8 tygodni do zaledwie 1-2 i trzeba przyznać, że robi to znaczącą różnicę.
  2. Kolejnym plusikiem jaki wypracowała w tym roku marka jest szereg nowych, kolekcji takich jak Ruban, Sherwood, Good Night czy Ines. Część z nich (m.in. omawiana kolekcja) zaprojektowana została we współpracy z prestiżową francuską marką Natalys.
  3. Zaletą produktów marki jest również ich niezmiennie wysoka jakość i wykonanie mebli – przeważnie z litego drewna dębowego.  Nawet jeśli producent do wykonania niektórych elementów użył płyty to tak dobrej jakości, że niemal idealnie imituje drewno.

To tyle na temat całej oferty Bellamy, teraz przyjrzyjmy się bliżej jednej z najnowszych kolekcji.  Cała seria dostępna jest w odcieniu kości słoniowej (ivory) podkreślonej dębowymi elementami, a to w połączeniu ze stylowymi frezami tworzy niezwykle atrakcyjną i nowoczesną aranżację pokoju niemowlaka. Ponadto mebelki z tej kolekcji posiadają gustowne wykończenia z dębowymi uchwytami, które idealnie harmonizują się z zastosowanym w nich motywem wstążki. W skład kolekcji wchodzą 2 rodzaje łóżek: 120×60 cm i 140×70 z funkcją tapczanika czy sofy, szafa, komoda, przewijak oraz regał.