//Baggi Cindi/Cinderella – ekskluzywny pokój dla księżniczki

Baggi Cindi/Cinderella – ekskluzywny pokój dla księżniczki

Zadaj pytanie - zamów

Baggi Cindi/Cinderella Baggi Cindi Opiniowana kolekcja to romantyczna aranżacja mebelków, w której  każda dziewczynka przeniesie się w zaczarowany świat baśni i poczuje się jak mała księżniczka. Zestaw zaprojektowany w różowym pastelowym kolorze, motyle „swobodnie fruwające” na frontach  i uchwyty w ich kształcie oraz kwiaty potęgują te bajkowe wrażenia.
Projektanci stworzyli rozwojowe pokoje  które „rosną” i zmieniają się wraz z jego użytkownikiem. Propozycja dla  niemowląt to: łóżeczko lub łóżeczko-tapczanik o wymiarach 140×70 cm, pojemna trzy szufladowa komoda i dwu drzwiowa szafa. W starszym wieku dla uczennicy: łóżko ze stelażem 200×90 cm, biurko i szafa 2-drzwiowa. Kolekcje można dowolnie konfigurować w zależności od potrzeb naszej królewny.
Zestaw wykonany jest z płyty meblowej. Na szczególną uwagę  zasługują  w nim oryginalne, lakierowane kształty frontów z niebanalnymi elementami dekoracyjnymi, które idealnie dopasują się do krainy Kopciuszka, Śnieżki, Calineczki czy Barbie.   Jego cena oscyluje w granicach  1100-3100 zł.