//Baggi Afryka pokój dziecięcy opinie i forum (4,5) · niepowtarzalne motywy wprost z Afryki

Baggi Afryka pokój dziecięcy opinie i forum (4,5) · niepowtarzalne motywy wprost z Afryki

Zadaj pytanie - zamów
baggi afryka
Baggi Afryka

Średnia cena rynkowa kolekcji Baggi Afryka oscyluje w przedziale 2000 zł – 3550 zł . W rankingu najlepszych mebli dziecięcych wypada bardzo dobrze.
Produkty tej firmy stanowią absolutny fenomen na rynku dzięki  fantastycznemu wzornictwu i unikalnej stylistyce.  Jedynie meble firmy Meblik mogą z nimi konkurować, chociaż są one  nieco droższe przy porównywalnej jakości.  Recenzowana kolekcja obejmuje szeroki zestaw elementów odpowiednich zarówno dla najmłodszych „bobasów” jak i „poważnych ” uczniów.  W jej skład wchodzą : kilka rodzajów łóżeczek, w tym i  w wersji piętrowej, kołyskę, szafy, komody , regały i  półki w różnych wymiarach i konfiguracjach.
Meble wykonane są z płyty laminowanej za pomocą unikalnej trójwymiarowej techniki zdobniczej, z dużą dbałością o bezpieczeństwo dziecka .
Przy tak zróżnicowanej ofercie nieuniknione jest czasem dłuższe oczekiwania na dostarczenie  zamówionych produktów, ale  firma Baggi  wyróżnia się pod tym względem. Na meble czeka się maksymalnie 14 dni .
Cena przykładowego zestawu :  łóżeczko 140×70, komoda i szafa kształtuje się w granicach 3150 –  drogo, ale naprawdę warto.