//Baby Vox opinie – Piękne kolekcje mebli dziecięcych teraz do 15% taniej [od 959 zł]

Baby Vox opinie – Piękne kolekcje mebli dziecięcych teraz do 15% taniej [od 959 zł]

Zadaj pytanie - zamów

W dniach od 01 czerwca do 30 czerwca można nabyć te ciekawe kolekcje w sklepie Dino  do 15% taniej

Średnia cena tych mebli  waha się w przedziale od 959 zł do 4319 zł i jest uzależniona od ilości elementów wchodzących w jego skład. Te nietuzinkowe meble zajmują wysokie miejsca w rankingu najlepszych mebli dziecięcych.


Piękne w swojej prostocie, rosnące wraz z naszym dzieckiem meble z najnowszej oferty renomowanej marki Baby Vox, są szalenie praktyczne i odpowiednie zarówno dla niemowląt jak i dla przedszkolaków. Wszystkie najważniejsze elementy konstrukcyjne w produktach firmy VOX są wykonane z litego drewna. Najnowsza propozycja: kolekcja Simple posiada uniwersalne łóżeczko, które  można dostawić do dowolnego łóżka dla dorosłych i mieć swoje maleństwo na wyciągnięcie ręki.

Kolekcja Baby Vox Simple opinie
Kolekcja Baby Vox Simple

Kolejna nowość kolekcja  Concept  jest uniesiona na dębowych nóżkach , a silikonowe tulejki wtapiają się w kolorowe fronty mebli. W skład podstawowej niemowlęcej oferty wchodzą: komoda, szafa, łóżko 140×70, półka wisząca i regał. 

Baby vox Concept opinie
Baby vox Concept

Kolekcję Evolve wyróżniają zaokrąglone narożniki, będące  gwarantem bezpieczeństwa.

Fakt, że mebelki wykonane są z wysoką starannością i z porządnych jakościowo materiałów sprawia, że jest to naprawdę rozsądny zakup, który służy naszym dzieciom przez lata. Cena zestawu z najnowszej kolekcji  Simple złożonej  z łóżeczka + komoda z przewijakiem + szafa to ok 4319 zł, Cena dość wysoka, ale warta tej jakości.

Kolekcja Baby Vox Simple opinie

Baby Vox Vintage
Baby Vox Vintage