//(4.99) Baby Vox Lounge opinie – piękne, nowoczesne meble dziecięce [od 789.00 zł]

(4.99) Baby Vox Lounge opinie – piękne, nowoczesne meble dziecięce [od 789.00 zł]

Zadaj pytanie - zamów
Kolekcja mebli Baby Vox Lounge opinie
Kolekcja mebli Baby Vox Lounge
Kolekcja mebli Baby Vox Lounge

Cena

Detaliczna cena mebli waha się w przedziale od  789 zł do 2455 zł i zależna jest od wielkości zestawu. Średni koszt zestawu, składającego się z : łóżeczka, szafy oraz komody z przewijakiem wynosi 2455 zł Cena jest umiarkowanie wysoka, lecz za taką jakość i wygląd warto tyle zapłacić.

W całej Polsce dostawa tych mebli  jest gratis, jeśli klient dokona wcześniej przedpłaty, przy opcji z pobraniem koszt dostawy palety wynosi około 220 zł.

Kupony rabatowe

Ceny mebli Baby Vox są na bardzo równym poziomie u zdecydowanej większości sprzedawców, dlatego jedyną szansą na znaczną redukcję ceny – nawet do 10% – są kupony rabatowe oferowane przez niektóre sklepy. Warto ich poszukać korzystając z poniższych linków.

Aktualne ceny mebli Baby Vox Kupon rabatowy mebli Baby Vox
Kolekcja mebli Baby Vox Lounge opinie
Kolekcja mebli Baby Vox Lounge

Ranking

Atutami mebli Baby Vox są  dobra jakość i nowoczesny wygląd. Połączenie ciepłej szarości lub bieli z naturalnymi drewnianymi nogami i uchwytami, wprowadza do wnętrza przytulny klimat. Marka Baby Vox zajmuje dotychczas dobre miejsce w rankingu meblowym. Opiniowana kolekcja Lounge otrzymała wysoką ocenę w rankingu głównie za wygląd, popularność i bezpieczeństwo.

Aktualny ranking mebli dziecięcych

Zalety

Wszystkie najważniejsze elementy konstrukcyjne w produktach firmy VOX są wykonane z litego drewna.

Pokoik składa się z następujących brył: łóżeczka 140×70 cm,komody, przewijaka oraz szafy 2-drzwiowej

Komoda, przewijak, szafa wykonane z płyty laminowanej oraz drewna dębowego.

Ciekawym rozwiązaniem jest konstrukcja łóżeczka 140×70 cm pozwalająca zarówno na przebudowę na sofkę – po demontażu 1 boczku – jak i na tapczanik – po demontażu 2 boczków łóżeczka.Podłoga drewniana z możliwością regulowania wysokości montażu podłogi w 3 pozycjach.Komoda posiada 3 głębokie szuflady na prowadnicach QUADRO Silent System. Na frontach szuflad zamontowano uchwyty wykonane z drewna dębowego.Szafa 2 drzwiowa z drzwiami otwieranymi/zamykanymi w systemie push to open,posiada ścianę środkową.
Po jej lewej stronie posiada półkę górną z podwieszonym drążkiem na ubranka oraz na dole regulowaną półkę. Z prawej strony natomiast znajdują się 4 regulowane półki. Drzwi szafy posiadają uchwyty wykonane z drewna dębowego, nóżki szafy wykonane z litego dębu.

Linia kolorystyczna

Meble Baby Vox Lounge  występują w 2 kolorach: białym oraz grafitowym połączone z dębem.

Wady

Meble produkowane na zamówienie, chociaż termin realizacji 7 – 14 dni jest do przyjęcia

Dane techniczne

Łóżeczko 140×70 cm  – wymiary zew. dł/szer/wys: 144/75/97 cm

Wysokość nóżek łóżeczka 18 cm.

Komoda – wymiary szer/gł/wys: 100/55/86 cm

Przewijak – wymiary szer/gł/wys: 59/78/10 cm

Szafa 2 drzwiowa – wymiary szer/gł/wys: 100/55/186 cm

Wysokość nóżek szafy 25 cm.

Konkurenci:

Bellamy Ines, Bellamy Good Night, Novelies Zara, Novelies Allpin, Novelies Bianka, Novelies Melody, Novelies Retro, Pinio Barcelona, Pinio Parole, Pinio Lara