//Baby Vox Concept opinie – najnowsze kolekcje Concept i Maxim już w sprzedaży [od 499 zł ]

Baby Vox Concept opinie – najnowsze kolekcje Concept i Maxim już w sprzedaży [od 499 zł ]

Zadaj pytanie - zamów
Kolekcja Baby Vox Maxim 2020
Kolekcja Baby Vox Maxim 2020

Kolekcja mebli Baby Vox Concept Kolekcja mebli Baby Vox Maxim

Cena

Detaliczna cena kolekcji Concept waha się w przedziale od 809 zł  do 3109 zł i zależna jest od wielkości zestawu. Średni koszt zestawu, składającego się z : łóżeczka, oraz komody z przewijakiem wynosi  1739 zł . Natomiast kolekcję Maxim mozna już nabyć w przedziale od 359 zł do 1329 zł. Cena jest umiarkowanie wysoka, lecz za taką jakość i wygląd warto tyle zapłacić.W całej Polsce dostawa tych mebli  jest gratis, jeśli klient dokona wcześniej przedpłaty, przy opcji z pobraniem koszt dostawy palety wynosi około 220 zł.

Baby Vox Concept
Baby Vox Concept

Kupony rabatowe

Ceny mebli Baby Vox są na bardzo równym poziomie u zdecydowanej większości sprzedawców, dlatego jedyną szansą na znaczną redukcję ceny – nawet do 10% – są kupony rabatowe oferowane przez niektóre sklepy. Warto ich poszukać korzystając z poniższych linków.

Aktualne ceny mebli Baby Vox Kupon rabatowy mebli Baby Vox Concept

Ranking

Atutami mebli Baby Vox jest nowoczesny wygląd i wysoka jakość. Współczesność sprzyja wszelkim zmianom , dlatego marka Baby Vox wprowadza modułowe rozwiązania, uwzględniając zmienne zainteresowania i wymagania współczesnych rodziców. Charakterystyczne dla tej marki  jest miksowanie różnych stylów,  łączenie  ekskluzywnego z bardzo zwyczajnym stylem, co zaspokaja różne gusta.Połączenie ciepłej szarości lub bieli z naturalnymi drewnianymi nogami i uchwytami, wprowadza do wnętrza przytulny klimat. Marka Baby Vox zajmuje dotychczas dobre miejsce w rankingu meblowym. Opiniowana kolekcja Concept już  zbiera pochlebne opinie wśród klientów ,co z pewnością wpłynie na wysoką ocenę w rankingu popularnych i wiodących marek na rynku meblowym.

Aktualny ranking mebli dziecięcych
Kolekcja Baby Vox Maxim
Kolekcja Baby Vox Maxim

Zalety

Wszystkie najważniejsze elementy konstrukcyjne w produktach firmy VOX są wykonane z litego drewna. Pokoik składa się z następujących brył: łóżeczka 140×70 cm,komody, przewijaka oraz szafy 2-drzwiowej. Komoda, przewijak, szafa wykonane z płyty laminowanej oraz drewna dębowego.Ciekawym rozwiązaniem jest konstrukcja łóżeczka 140×70 cm pozwalająca zarówno na przebudowę na sofkę – po demontażu 1 boczku – jak i na tapczanik – po demontażu 2 boczków łóżeczka.Podłoga drewniana z możliwością regulowania wysokości montażu podłogi w 3 pozycjach.Komoda posiada 3 głębokie szuflady na prowadnicach QUADRO Silent System.
Wykonana jest z płyty laminowanej w kolorze białym z frontami szuflad w kolorze białym, grafitowym oraz szarym. Drzwiczki do nabycia w jednym z kolorów: szafran, czerwony, błękitny, dąb.

Szafa 2 drzwiowa z drzwiami otwieranymi/zamykanymi w systemie push to open,posiada ścianę środkową. W lewej części szafy znajduje się drążek garderobiany – na ubrania wiszące. W prawej części szafy znajdują się trzy półki – każda z możliwością regulacji wysokości.
W dolnej części szafy znajduje się mała szafka (po lewej) oraz dwie szuflady (po prawej).

Linia kolorystyczna

Różnorodność wyboru koloru frontów

Meble Baby Vox Concept  występują w  kolorze: białym połączonym z dębem.

Wady

Meble produkowane na zamówienie, chociaż termin realizacji 7 – 14 dni jest do przyjęcia

Baby Vox Concept
Baby Vox Concept

Dane techniczne

Łóżeczko 140×70 cm  – wymiary zew. dł/szer/wys: 144,5/75/97 cm

Wysokość nóżek łóżeczka 18 cm.

Komoda – wymiary zew. szer/gł/wys: 103,5/55/96,5 cm

Przewijak – wymiary szer/gł/wys: 59/78/10 cm

Szafa 2 drzwiowa – wymiary szer/gł/wys: 103,5/55/201,5 cm

Wysokość nóżek szafy 25 cm.

Szafa 3-drzwiowa:Szerokość: 153 cm
Głębokość: 55 cm
Wysokość: 201.5 cm

Konkurenci:

Bellamy Ines, Bellamy Good Night, Novelies Zara, Novelies Allpin, Novelies Bianka, Novelies Melody, Novelies Retro, Pinio Barcelona, Pinio Parole, Pinio Lara