//(4,82) Dig-Net Lenart Massi opinie · przytulne pokoje o ciepłej barwie teraz 10% taniej!

(4,82) Dig-Net Lenart Massi opinie · przytulne pokoje o ciepłej barwie teraz 10% taniej!

Zadaj pytanie - zamów
Dig-Net Lenart Massi  opinie
Dig-Net Lenart Massi 2021
Dig-Net Lenart Massi

Sygnały od klientów i nasze obserwacje rynkowe wskazują na rosnącą popularność tej kolekcji, co skutkuje wzrostem pozycji w rankingu  mebli dziecięcych.

Cena

W dniach od 20 sierpnia do 10 września  cena  pokoju Massi waha się w przedziale 2450 zł – 2670 zł i zależy od wielkości zestawu, elementów i konfiguracji.

Omawiana kolekcja mebli  jest polskiej produkcji. Zestawienie bieli i dekoru o ciepłej barwie drewna sprawia, że meble tworzą przytulną aranżację w każdym wnętrzu. Przyciągają zainteresowanie klientów i wpływają na sprzedaż opiniowanych mebli.
W skład kolekcji wchodzą: wygodne i praktyczne łóżko jednoosobowe w nowoczesnym stylu, modne biurko z trzema szufladami, duża i pojemna szafa o oryginalnym układzie wnętrza.

Nowoczesny design i praktyczność  w połączeniu z dosyć rozsądną ceną, tworzą bardzo atrakcyjną propozycję,  która spodoba się zarówno rodzicom jak i ich niepokornym pociechom. Meble są dobre jakościowo i wykonane z wytrzymałej płyty laminowanej, wykończonej trwałym obrzeżem ABS.

Czas realizacji na kolekcje: LUNA, STORY, QUBIC to  10 dni roboczych.

Na inne kolekcje termin realizacji został również skrócony do 4 tygodni.